niedziela, 27 marca 2016

Specyficzne święta


Tegoroczna Wielkanoc jest dla mnie wyjątkowa. Niestety w złym tego słowa znaczeniu. Antybiotyki, lekarstwa, kaszel, zapalenia i inne miło brzmiące słówka to obecnie moja rzeczywistość. Niefajnie jest chorować, a już na pewno nieprzyjemnie jest być chorym w święta. To tak jakby… gorzej. Siedzisz sobie w domku, masz odpoczywać, a de facto nie masz nawet siły tego robić. 
Dziękuję, Kasiu!

Dziękuję, Moniko!

Te święta i ta przerwa od szkoły są też o tyle dziwne, że muszę się uczyć. To znaczy, nikt mi nie każe, ale do matury zostało już niewiele czasu, wolę więc wykorzystać to wolne niż siedzieć po nocach w ciągu zwykłego tygodnia. A mam co przerabiać, mam z czego robić notatki, niestety. Rozwiązuję też (a przynajmniej próbuję rozwiązać) arkusze maturalne z zeszłych lat (jak ktoś może to nazywać matematyką podstawową?!). 
I w tym niezbyt optymistycznym nastroju "celebruję" tegoroczne święta. 
Dziękuję, Babciu!

Życzę Wam, ale i (trochę egoistycznie) sobie wszystkiego najlepszego na ten czas. Przede wszystkim dużo, dużo zdrowia, dbajcie o siebie! Życzę Wam radości z małych rzeczy. Miłości. Pogody ducha. Uśmiechu. Niech te święta będą okazją do odpoczynku (jak ja nie odpoczywam, to chociaż Wy musicie!), do chwili refleksji, do spędzenia czasu z bliskim, do spróbowania dawno niejedzonych pyszności (Fanny, myślę tu o Tobie i mazurkach :DD). I niech ta wiosna w końcu zapuka do naszych drzwi i zostanie jak najdłużej. Samych słonecznych dni, kochani! 
Dziękuję, Weroniko!

Dziękuję Babciu, dziękuję Dziadku!

Dziękuję za wszystkie kartki z życzeniami, wielką radość mi sprawiliście. :) Mnie w tym tygodniu choróbsko przytrzymało w domu i nawet nie miałam jak i kiedy kupić kartki, a co dopiero wysłać… 
Trzymajcie się ciepło, a przede wszystkim zdrowo!
Sara

11 komentarzy:

 1. Super kartki, ja w tez nie wysłałam kartek w tym roku :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołego Alleluja i życzę rychłego powrotu do zdrowia 🌞😀

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartki genialne !! Ja niestety w tym roku nie dostałam żadnej ;c zostałam zapomniana haha :D a co do choroby, zdążyłam wyleczyć się przed świętami, ale rozumiem Twój ból doskonale. Niestety pogoda nie sprzyjała ostatnio, więc każdy chorował. Zdrówka życzę i odpoczynku :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Saro, zdrowia przede wszystkim!

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę zdrowia i wytrwałości Saro! Mnie także choroba w święta dobiła i dopiero w drugie święto wyłoniłam się z domu, a tak leżałam w łóżku. Miałam czytać książki, ale nawet na to siły nie miałam, więc święta były, były i się zmyły. Potem się cieszyłam, że wyszło jak wyszło z tą Brukselą i wyjazdem tam, bo chyba bym się załamała gdybyśmy mieli jechać, a ja byłabym chora i nic by z tego nie wyszło.
  Kartki bardzo radosne, wielkanocne. Podobnie jak Ty nie wysyłałam żadnych kartek na te święta, będę musiała odbić sobie albo w wakacje, albo na Boże Narodzenie, bo już ostatnie święta zaniedbałam odkładając pieniądze na wyjazd i nie wysyłając kartek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Druga kartka podoba mi się najbardziej :D Od jakiegoś czasu coraz mniej podobają mi się te "tradycyjne kartki" czy to na Boże Narodzenie czy Wielkanoc, a bardziej te typu postallove :) Mam nadzieję, że już wyzdrowiałaś i jest już wszystko ok! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, komplementy, ale także za rady i konstruktywną krytykę.
Thanks for all kind words, compliments but also for advice and constructive criticism.