sobota, 5 marca 2016

Wyniki konkursu z PostrabbitRadość, optymizm, marzenia, różnorodność, pocztówki, podróże – z tym kojarzy Wam się mój blog. Przyznaję, że, czytając Wasze komentarze, nieraz robiło mi się naprawdę ciepło na sercu – nie spodziewałam się aż tylu tak miłych i szczerych słów. Momentami byłam wręcz wzruszona. Nie dość, że tu zaglądacie, to macie swoje ulubione cykle, sporo o mnie wiecie. Dziękuję Wam za wszystkie słowa motywujące mnie do dalszego prowadzenia bloga! Szkoda, że nie mogę się z moimi czytelnikami spotkać na żywo, najlepiej ze wszystkimi jednocześnie…
Z Waszych komentarzy wywnioskowałam też, że uwielbiacie oglądać zapierające dech w piersiach górskie widoki na pocztówkach oraz że są wśród Was osoby, które poddały się magii "Gwiezdnych Wojen". ;) Cieszę się, że tak licznie wzięliście udział w losowaniu i że nie porzucacie zupełnie hobby, jakim jest kolekcjonowanie pocztówek, mimo wyższych cen znaczków. 

Dobra, nie przedłużam! Do konkursu zgłosiły się 24 osoby, 22 z nich odpowiedziało także na pytanie dodatkowe. Każdej osobie przyporządkowałam numerek zgodnie z kolejnością dodania komentarza.

1. Nic jak Nicość

2. Karolina G.

3. Joana Postcards

4. Lenka ^^

5. Marta

6. Monia

7. AbiturAdult

8. Polegytravels

9. Marta K.

10. Pacia2505

11. Viola K.

12. Sylwucha

13. Kinga Nowak

14. Ratri

15. Maiusz Radziszewski (zaczęłam się zastanawiać, czy w nicku nie powinno być Mariusz :D?)

16. Paulina Ćwik

17. Pocztówki Joaśki

18. Pradwa

19. Kinga Dylewska

20. Werciarad

21. Hania

22. Luniaczek

23. Aoi Akuma

24. Anna Bartek


Przy pomocy strony losowe.pl wylosowałam 3 liczby. A były to:  

 • 11 czyli Viola K, 
 • 6 czyli Monia,
 • 14 czyli Ratri.
Serdecznie gratuluję dziewczynom! Do każdej z nich powędruje zestaw składający się z 15 kartek ze sklepiku Postrabbit.


Natomiast Sylwia i Maciek z Postrabbit wylosowali spośród 22 internautów, którzy odpowiedzieli na pytanie dodatkowe, jedną osobę. Wypadł numerek 20 czyli Luniaczek. Gratuluję! Do Uli poleci taki sam zestaw jak do wyżej wymienionych zwyciężczyń. Dodatkowo Ula otrzyma pocztówkę, którą wskazała w swoim komentarzu czyli Portret Wilka.
Ale to nie wszystko! Otrzymałam informację, że będzie jeszcze jedna niespodzianka, tym razem dla Hani. Opis poznańskiego tramwaju ogromnie spodobał się właścicielom sklepiku, którzy zdecydowali, że wyślą Hani wypisaną tramwajową kartkę ze znaczkiem (a gdyby już miała ją w swoich zbiorach - to inną, dowolnie wybraną). Proszę o informację, Haniu!
Tramwaj

Czekam na adresy zwycięzców. :) Jeszcze raz gratuluję. Szkoda, że nie mogę nagrodzić wszystkich… Ale wiecie co, myślę już o kolejnym konkursie… Po maturze. ;)
Ściskam!
Sara

15 komentarzy:

 1. 6 okazała się moją szczęśliwą liczbą ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęściarze :D
  Gratulacje dla zwycięzców!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow. Wygrałam nie wierzę ☺już ślę adres ☺

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaa! Jaka miła, niespodziewana wiadomość na dzis :) bardzo się cieszę :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla wszystkich szczęśliwców :)!

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje dla Szczęśliwców ":)

  OdpowiedzUsuń
 7. oczywiście konkurs przegapiłąm (brawo ja!), ale gratuluję wszystkim zwycięzcom! kartki z postrabbit są cudowne więc na pewno spodobają się wygranym :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję! Piękne kartki!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje dla zwycięzców! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakie było moje zaskoczenie jak w swoje urodziny wyciągnęłam ze skrzynki kopertę pełną wygranych pocztówek, o których wygranej jeszcze nie wiedziałam! :D Ostatnimi dniami rzadziej jestem na Bloggerze, dlatego byłam bardzo zaskoczona przesyłką! Dziękuję Saro również za życzenia urodzinowe i mnóstwo drobiazgów! Nawet nie wiesz jak duży uśmiech wywołałaś na mojej twarzy! :) Dziękuję jeszcze raz <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, komplementy, ale także za rady i konstruktywną krytykę.
Thanks for all kind words, compliments but also for advice and constructive criticism.