sobota, 24 grudnia 2016

Będzie kolędaKochani. Mamy święta. Przez ostatnie dwa tygodnie docierały do mnie kartki świąteczne – za wszystkie pięknie dziękuję! Biorąc pod uwagę uzdolnienia Poczty Polskiej, kartki z gwiazdkowymi życzeniami będę dostawać aż do 1 stycznia… ;)
Za tę kartkę dziękuję Marcie.

A za tę - Karolinie.
Życzę Wam, by te święta Bożego Narodzenia były pełne rodzinnego ciepła. Spokojne i radosne jednocześnie. Aby było smacznie i wesoło. Abyście odpoczęli i nabrali sił na zmierzenie się z wyzwaniami w nadchodzącym roku. Nie dajcie się porwać bezsensownym stresom i zmartwieniom. Zawsze podobały mi się życzenia "spędź ten czas tak, jak lubisz". Tego Wam życzę, Moi Drodzy.
Dla mnie to Boże Narodzenie będzie na pewien sposób wyjątkowe, jak to w reklamie Lidla mówią "takie, jak jeszcze nigdy wcześniej", ponieważ 26 grudnia odwiedzi nas Mój M. 
Tę wyjątkową kartkę otrzymałam od Tomasza - dziękuję!

A tutaj ogromna kartka od Dziadków. Dziękujemy!
Chciałabym Wam również życzyć wielu pięknych chwil w roku 2017. Ludzie życzą sobie, aby kolejny rok był lepszy od poprzedniego. A jeśli ktoś podsumowuje miniony rok z uśmiechem na ustach? Dlaczego następne 12 miesięcy nie miałoby być tak samo udane? Nie musi być jeszcze lepiej. Byle dalej było tak dobrze. :) Życzę Wam, abyście w nadchodzącym roku nie musieli narzekać na swoje zdrówko, abyście spełniali swoje marzenia. Abyście dostrzegali pozytywy w każdym, nawet pochmurnym, dniu. Abyście otaczali się wspierającymi ludźmi. A przede wszystkim życzę Wam… miłości.
Dziękuję za pamięć, Aniu!

I kartka od innej pen palki - Kasi. Dziękuję!
Niedługo zacznę podsumowywać kończący się rok w postach na blogu. Zdradzę Wam, ile celów udało mi się zrealizować. :)
Wczoraj dostałam kartkę od Weroniki, której ślicznie dziękuję.

Kartka od Edi - dziękuję!
Dziękuję, że jesteście ze mną, że tu zaglądacie. Dziękuję za wsparcie, które otrzymywałam od Was na przełomie ostatnich kilkunastu miesięcy. 
Wesołych świąt! 
Wasza Sara

3 komentarze:

  1. Saro, wszystkiego, co najlepsze w te święta! Rodzinnej atmosfery i dużo miłości! :3

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowne karteczki podostawałaś, najmocniej chwyciła mnie za serducho ta od dziadków :). Choć tak normalnie fanką takich nie jestem :D!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, komplementy, ale także za rady i konstruktywną krytykę.
Thanks for all kind words, compliments but also for advice and constructive criticism.