niedziela, 28 lutego 2016

Niezwykły pomysł na prezent - napisz o bliskich w gazecie!Laurka? Kwiaty? Bombonierka? Jakieś takie oklepane. A co powiecie na to, aby jubilat, solenizant albo po prostu bliska Wam osoba znalazła się w gazecie? I to na okładce!

Ja postanowiłam sprawić taki prezent mojej Babci z okazji urodzin. Jej reakcja naprawdę mnie ucieszyła, Babcia była ogromnie zaskoczona. Dopytywała, gdzie takie coś można zmajstrować. Śmialiśmy się, że gazetę ze zdjęciem Babci na okładce rozdawali na ulicy. :D Jednak w rzeczywistości było trochę inaczej - zdradzę Wam sekret, gdzie można tak nadzwyczajny prezent samemu stworzyć i to w bardzo łatwy sposób.

Gazetomania.pl to serwis prosty w obsłudze. Wystarczy wybrać, na jaką okazję chcecie stworzyć gazetę (a pomysłów jest mnóstwo – prezent na rocznicę ślubu, prezent na 40. urodziny, prezent na ślub czy, tak jak ja zdecydowałam, egzemplarz gazety jako prezent na urodziny Babci). Następnie klikacie "Start tutaj". Wybieracie bądź tworzycie własny front (nagłówek, podtytuł i artykuł, a także, co mi się bardzo spodobało, zaznaczacie datę wydania gazety, czyli w moim przypadku datę urodzin Babci). 
Możecie skorzystać z gotowego artykułu, jeśli akurat zabrakło Wam weny twórczej albo tak jak ja napisać własny tekst. :)
Kolejnym krokiem jest wybór zdjęcia, które znajdzie się na okładce. Możecie zmienić również wzór  i nazwę gazety, znaleźć te najbardziej przykuwające Waszą uwagę. Dostępne są takie nazwy gazet jak Pewnik, Gazela Wiewiórcza, ale i bardziej tradycyjne np. Gazeta codzienna czy Nowiny Pomorza. Kolejne zadanie – wybór tyłu gazety. Można pominąć ten krok, ja tak zrobiłam, bo stwierdziłam, że skoro mój prezent zostanie umieszczony w ramie, to niepotrzebne jest zajmowanie się ostatnią stroną gazety. Jeśli chcecie zamówić egzemplarz bez oprawy, wówczas skupienie się także na tyle Waszego egzemplarza będzie wskazane. :) Macie możliwość wybrania różnych kolorów ramek czy też zamówienia dodatkowego, nieoprawionego egzemplarza gazety. Decyzja należy do Was, także jeżeli chodzi o rodzaj przesyłki - jest i kurier, i poczta.
W środku prezent wygląda jak zwyczajna gazeta.

Jeśli chcecie zaskoczyć obdarowywaną osobę, sprawić jej radość i pozwolić jej poczuć się jak gwiazda, serdecznie polecam Wam gazetomanię.pl. Myślę, że uśmiech, a nawet łzy wzruszenia gwarantowane. Nie pozwólcie marnować talentów Waszych bliskich, nie pozwólcie, by nikt o nich nie usłyszał – napiszcie o nich w gazecie. :)

Dajcie znać, co sądzicie o takim podarku. :)
Pozdrawiam!
Sara
PS Zawsze chciałam być dziennikarką! 

13 komentarzy:

 1. Genialny prezent :D
  Pozdrawiam, marciik.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł! Szkoda że nie wiedziałam o nim wcześniej, na pewno byśmy skorzystali z tego kiedy braliśy ślub i dali takie gazetki razem z kwiatami naszym najbliższym, którym chcieliśmy podziękować za ich obecność w ich życiu :)
  A Twojej Babci wszystkiego co najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie Ty masz cudowne pomysły! Fantastyczna sprawa! Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Swietny pomysł na prezent :) Lubie takie niecodzienne pomysły :)
  Sama na 50-lecie ślubu moich dziadków zrobiłam im kronike małżeństwa ze zdjęciami i wierszykami, które wymyślałam wraz z bratem i mamą :) Ich reakcja była super :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow! Super pomysł z ta gazetą :) Nigdy wcześniej nie słyszłam o tej stronie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś również chciałam sprawić komuś taki prezent, ale nie wiem co się stało, że zrezygnowałam. Pamiętam tylko, że jak jak szukałam to można było kupić taką gazetę, ale była to tylko strona tytułowa. Jeżeli nie będę miała pomysłu na prezent dla kogoś z rodziny to pewnie zajrzę na stronę, którą polecasz :)

  OdpowiedzUsuń
 7. widziałam już to, świetna sprawa moim zdaniem, lubię takie prezenty;)
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, komu z rodziny mógłby przypaść taki prezent do gustu i mam spory problem, ponieważ większość najbliższej rodziny raczej nie czyta gazet. Mój tata ma za rok pięćdziesiąte urodziny, więc może to byłaby dobra okazja? Muszę rozważyć taki pomysł ;)
  Babcia na pewno była zadowolona! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pomysł rewelacyjny, w życiu nie wpadłabym na coś takiego :D! Może kiedyś wypróbuję ten patent, dzięki Sara za inspirację!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam. Rewelacyjny pomysł i artykuł o babci, który napisałaś bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo ciekawy prezent, spokojnie można komuś wkręcić, że napisali o nim w gazecie. Nawet nie w ramach prezentu :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Pomysł świetny, choć jeśli chodzi o moją rodzinę to by się on nie sprawdził... prawie nikt nie czyta gazet, a co ważniejsze nikt nie lubi mieć publikowanych zdjęć gdziekolwiek :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, komplementy, ale także za rady i konstruktywną krytykę.
Thanks for all kind words, compliments but also for advice and constructive criticism.