czwartek, 24 grudnia 2015

Z okazji świąt Bożego Narodzenia przesyłam Wam szczere życzenia

Nie będę Wam zabierać czasu w ten niezwykły dzień, dzień, na który czekamy - nie będę odkrywcza - cały rok. Wracajcie do swoich rodzin i bliskich, nie spędzajcie zbyt wiele czasu samotnie przed komputerem. Chciałabym Wam złożyć, moi drodzy, najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim dużo, dużo zdrowia. Dbajcie o siebie i nie pozwólcie, by przypałętało się do Was jakieś choróbsko.
Za tę kartkę i życzenia dziękuję babci Róży.
Życzę Wam również mnóstwo radości, takiej na co dzień, spowodowanej małymi rzeczami.
Za tę kartkę i życzenia dziękuję Edycie.
Szczęście w życiu się przydaje, prawda? Więc i tego Wam życzę. Szczęścia rozumianego jako zwyczajny fart, ale i szczęścia będącego stanem niechwilowym.
Za tę kartkę i życzenia dziękuję Madzi.
Życzę Wam, abyście nie bali się spełniać Waszych marzeń. Nie bójcie się realizować planów i zawsze dążcie do celu.
Za tę kartkę i życzenia dziękuję... no właśnie, komu? Niestety kartka przyszła bez podpisu. Mam pewne podejrzenia co do nadawcy, ale nie chcę strzelać. Proszę, niech przyzna się ten, komu powinnam podziękować za tak uroczą kartkę.
Moi drodzy, nieważne, czy zaglądacie tu codziennie, raz w tygodniu, czy jesteście tu pierwszy raz. Wszystkim Wam życzę wspaniałych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w rodzinnym gronie, bez kłótni, smutku i udawania. Cieszcie się czasem spędzonym z bliskimi, niecodziennymi zapachami, pysznym jedzeniem. Odpocznijcie, naładujcie akumulatory na najbliższy rok. Nie chcę kusić losu, nie chcę wymagać zbyt wiele, ale proszę, ładnie proszę, niech przyszły rok będzie jeszcze lepszy od właśnie mijającego. Dla nas wszystkich. Albo chociaż niech będzie taki jak rok 2015. Byleby nie gorszy.
Za tę kartkę i życzenia dziękuję Marcie.
Trzymajcie się ciepło!
Sara

17 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję, Tobie również wesołych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie i szczęścia w Nowym Roku :) Śliczne karteczki i piękne życzenia. Oby ten następny rok przyniósł wiele nowych, lepszych rzeczy, ale też oby te stare dobre się nie kończyły :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne życzenia! Wesołych świąt, Saro!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, Kasiu! Mam nadzieję, że kartka dotarła. :)

   Usuń
  2. Dotarła, bardzo dziękuję. ^^ A czy moja dotarła, wraz z listem?

   Usuń
  3. Do poniedziałku nie dotarł, we wtorek wyjechałam. Jak wrócę do domu w niedzielę, to na pewno sprawdzę, czy w skrzynce jest coś od Ciebie. :)

   Usuń
  4. Dołączyłam do niego świąteczne życzenia. Mimo że święta się już kończą - są one wciąż aktualne (no, może oprócz rodzinnych, zdrowych i spokojnych świąt). :)

   Usuń
 3. Wesołych Świąt! Życzę Ci spełnienia marzeń, zwiedzenia wszystkich europejskich stolic oraz powiększenia kolekcji pocztówek o nowe kraje :) Wszystkiego najlepszegoQ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie za trafne życzenia! :)

   Usuń
 4. Wesołych Świąt!
  Ostatnia kartka jest przesłodka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie kartki bardzo mi się podobają! Ta pierwsza jest tak świąteczna, ta czerwień idealnie pasuje do moich skojarzeń z okresem świątecznym!

  OdpowiedzUsuń
 6. Najbardziej urzekła mnie kartka bez podpisu! :) Jest świetna! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, komplementy, ale także za rady i konstruktywną krytykę.
Thanks for all kind words, compliments but also for advice and constructive criticism.