środa, 22 lipca 2015

Pocztówki z Postallove powędrują do...Moja liczba pocztówek jest trzycyfrowa. Pod postem konkursowym nikt nie zostawił poprawnej odpowiedzi. Czy to znaczy że nie ma zwycięzcy? :( Niee. Bardzo chciałam kogoś uszczęśliwić, najchętniej sprawiłabym radość Wam wszystkim, ale zwycięzca jest tylko jeden. To osoba, która w komentarzu napisała liczbę najbliższą poprawnej odpowiedzi oraz zaobserwowała bądź polubiła Sawatkę. Kto jest zwycięzcą? Potrzymam Was jeszcze chwilę w niepewności…:) Jestem okrutna, ale tak naprawdę zżyłam się z Wami bardzo! :)
 

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie – a były Was aż 54 osoby! Dziękuję tym, którzy sądzili, że mam już ponad 1000 pocztówek. ;) Myślę, że w przyszłym roku będę mogła pochwalić się taką liczbą. Dziękuję, że poświęciliście swój czas, że zajrzeliście na stronkę na Facebooku.

Nagrodą są pocztówki ze sklepiku Postallove. 30 dobrych jakościowo, pięknych karteczek. Nie znacie Postallove? Zajrzyjcie tutaj! :) Jeśli nie chcecie, aby promocje Was ominęły, zapiszcie się do newslettera.

W poście konkursowym zostawiłam Wam link do małej podpowiedzi i prawie wszyscy z niej skorzystali. W zeszłe lato również liczyłam swoje kartki. Było ich wówczas, jak napisałam w tym poście, 14 metrów kwadratowych, czyli… 475. Tyle kartek udało mi się zebrać od początków mojej przygody z Postcrossingiem, przez 32 miesiące. Przyznaję, że skoro przez blisko trzy lata uzbierałam prawie 500 pocztówek, to ile mogłam uzbierać przez rok? 100? 200? Okazuje się, że… więcej. 

Moja kolekcja w dniu 6 lipca, a więc w dniu opublikowania wpisu konkursowego, liczyła 785 pocztówek z 86 krajów. Okazuje się więc, że przez rok w moim domu pojawiło się ponad 300 pocztówek. Po odjęciu weekendów okazuje się, że statystycznie dostawałam więcej niż jedną kartkę dziennie! Dużo, mało? Według mnie dużo i cieszę się ogromnie, że moja kolekcja liczy już tyle widokówek.


Nikt nie napisał w komentarzu liczby 785, za to jedna osoba pomyliła się dokładnie o jedną pocztówkę. I to do niej zostanie wysłana nagroda. :) Gratulacje dla Julkv!  Julia wskazała na liczbę 786.


Dziękuję Postallove za wspaniałe pocztówki. Zwyciężczyni na pewno będzie zadowolona. Ciekawa jestem, czy zostawi sobie te wyjątkowe kartki, czy pośle w świat. :)
Wszystkich zachęcam do udziału w następnym konkursie, który już w sierpniu… 
A już w kolejnym poście zabiorę Was do Sisi. :)
Pozdrawiam!
Sara

22 komentarze:

 1. Gratulacje dla Julkv oraz dla Ciebie, Saro za zgromadzenie tylu pocztówek w swojej kolekcji! :)
  Dawno nie liczyłam swojej, muszę policzyć chyba :p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Policz Kinga, to daje dużo radości! :) A przy okazji można sobie niektóre wiadomości czy pocztówki przypomnieć. :D

   Usuń
 2. Gratuluję Wam Panie! Julkv, bo wytypowała (prawie) poprawną liczbę, a Tobie Saro za to, że zdobyłaś 300 kartek w rok. Niesamowite! :) Swoją drogą - chyba też niedługo policzę swoje pocztówki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję. :D Policz i podziel się z nami, Kasiu! :)

   Usuń
 3. Gratuluję wygranej! Kurcze, spora ta Twoja kolekcja... Mogłabym też policzyć w końcu swoje kartki :D. Posegregować już jakoś je posegregowałam, ale głównie te czyste. Z otrzymanymi nadal czekam na lepszy dzień :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja trzymam i czyste, i wypisane razem, w kopertach z nazwami państw. Gdzie indziej trzymam jedynie kartki do wysłania. :) Policz, policz, to wcale nie jest takie mozolne. :)

   Usuń
 4. Pierwszy raz coś wygrałam:))) Niespodziewałam się, że wytypuje poprawną liczbe ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba grać, aby wygrać! Gratuluję Julka. :) Paczuszkę wyślę w tym tygodniu.

   Usuń
 5. 86 krajów, to całkiem ładnie :) Wątpię, żeby kiedykolwiek udało mi się dojść do takiej ilości...
  Gratuluję Tobie Saro i zwyciężczyni konkursu również!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Mnie to zajęło prawie 4 lata... Ale udało się. Więc i Tobie tego życzę, Sylwia. :)

   Usuń
 6. Gratuluję zwyciężczyni oraz Tobie Saro wspaniałej kolekcji! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję :)
  Super kolekcja!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję!!! No i serdecznie dziękuję, za tak świetny konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja dziękuję za wzięcie udziału i zapraszam na konkurs w sierpniu. :) Pozdrawiam!

   Usuń
 9. Gratuluję zwyciężczyni oraz Tobie tak wspaniałej i licznej kolekcji :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Pozdrawiam również.

   Usuń
 10. Gratulacje Julkv :) Sara , wow, aż 86 krajów. Ekstra! Gratulacje :)
  A ile wynosił twój stan pocztówek na 24 lipca ? :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego roku? ;) Myślę, że około 810 pocztówek, ale nie liczyłam. :)

   Usuń

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, komplementy, ale także za rady i konstruktywną krytykę.
Thanks for all kind words, compliments but also for advice and constructive criticism.