poniedziałek, 5 października 2015

Blog kopalnią wiedzy cz. 10

Im więcej postów na blogu, tym więcej ciekawych haseł. Tym razem było ich tyle, że nie wiedziałam, które wybrać! Zapraszam Was na kolejną porcję dziwacznych, czasami zaskakujących, a czasami ujawniających ludzką głupotę ignorancję. Zachowałam oryginalną pisownię (momentami rażącą w oczy, przykro mi).
Czy ja pisałam o tym na blogu?! 
bajka dla dzieci kopciuszek w wersi filmu i trohe bajki wjednym filmie

Pewnie chodziło o "wersji", "trochę" i "w jednym". Co tam, ja też robię niestety mnóstwo literówek (chwilami tak absurdalnych, że, tak jak w ostatnim wpisie, próbuję Was przekonać, że toruński most ma 4100 kilometrów i dlatego nie przeszłam go nigdy całego pieszo :D). Abstrahując od literówek, muszę się przyznać, że nie wiem, o jaki film chodzi. Może Wy pomożecie? O księżniczkach Disneya już pisałam na blogu, ale specjalistką od Kopciuszka nie jestem.
piekne slowa do chłopaka
Gdybym miała posiłkować się wiedzą z nastoletnich czasopism, które czytałam wieki temu, to wydaje mi się, że facetom imponuje, gdy kobiety mówią im coś w stylu: "Przy tobie czuję się bezpieczna." Dziewczyny, może chcecie się pochwalić pięknymi wyznaniami? Chłopaki, dajcie znać, czym dla Was są piękne słowa!
ciucholand kabaret
Oj, w ciucholandach to nieraz jest niezły kabaret… A nawet cyrk. Chowanie buta do torebki, aby inna osoba go nie kupiła? :D
Cieszę się, że pomogłam  
gdzie w polsce mozna zobaczyc pandy
Niestety…. Tylko na tapecie mojego komputera. :(
gdzie sa kruzewniki z filmu sami swoii
A to akurat wiem! Nigdzie! Taka wieś w rzeczywistości nie istnieje. Zdjęcia do filmu "Sami swoi" były kręcone w Lubomierzu. O muzeum w tym miasteczku pisałam więcej tutaj.  
jak zostać blogerką modową
Załóż sobie konto na instagramie, a na snapchacie nagrywaj swoje stopy. Napisz do sheinside, czy nie chcą podjąć współpracy, bo masz już 20 lajków. A potem czekaj na zaproszenie na pokaz… :)
kiedy kalendarz na listopad polski bud
Mniemam, że chodziło o Polskiego Busa? Kalendarz już jest, gdy tylko się dowiedziałam, poinformowałam Was o tym na moim fanpage’u! Czy to znak, ze warto kliknąć "Lubię to!" u Sawatki? :)
Informacje mniej i bardziej przydatne 
słodycze z rużnych krajów
Wiecie, co wywnioskowałam? Ten internauta zapewne bał się, że gdy napisze "rożnych" zamiast "rużnych", nie używając alta przy wciskaniu o, to wyskoczy mu informacja o słodyczach z rożna. Jeeeny, jaki suchar! ;D
Jest w Wilnie, na Litwie. Przy okazji jeśli jesteście wielkimi fanami Mickiewicza, zajrzyjcie do muzeum poświęconego właśnie temu poecie. Kiedy pomyślę, że mam czytać "Ferdydurke", to zastanawiam się, co złego widziałam w "Panu Tadeuszu" i "Dziadach", że porzuciłam te lektury?
Na koniec mam do Was ogroooomnną prośbę. Właściwie to taką malutką, ale Wasze odpowiedzi będą dla mnie ogroooooomnie ważne. Czy w dalszym ciągu chcecie, abym publikowała zdjęcia pocztówek, ilustrując nimi posty z cyklu "Blog kopalnią wiedzy", czy uważacie to za bezsensowne, bo i tak skupiacie się bardziej na treści posta i hasłach? Czy chcecie, abym pocztówki pokazywała Wam przy innych okazjach, czy wolicie, aby zostało tak, jak było? Czekam na Wasz odzew!
Sara

9 komentarzy:

 1. hahahah :D To są moje ulubione posty na Twoim blogu! :D Czasami, aż dziwne przy jakich słowach pojawia się w wyszukiwarce Twój blog :D "kiedy kalendarz na listopad" albo "bajka dla dzieci kopciuszek w wersi filmu i trohe bajki wjednym filmie" rozwaliło mnie kompletnie! :D Chyba za mało piszę żeby u siebie mieć takie perełki :D
  Według mnie pocztówki powinny mieć osobny post a "Blog kopalnią wiedzy" jakieś własne zdjęcia pasujące do tematu każdej szukanej sentencji :D Ale to tylko moje zdanie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To i także jedne z moich ulubionych postów! Można się nieźle pośmiać :D Zgadzam się, że pocztówki powinny mieć własne posty a tutaj może jakieś inne zdjęcia :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zwykle się uśmiałam. Aż dziw bierze po jakich jakich wyszukiwanych słowach można trafić na Twojego bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja nie wiem jak Ty to robisz, że ludzie trafiają do Ciebie przez takie dziwne hasła. u mnie jest zawsze cisza i spokój a jak już coś się pojawi to raczej związanego tematycznie z tym co publikuję. ale lubię tę serię, bo można się nieźle pośmiać z tego czego ludzie szukają w internetach.
  a jeśli o mnie chodzi to seria tych postów nie potrzebuje ozdabiania pocztówkami, przyznaję się, że kiedy post dotyczy czegoś zupełnie innego to nie skupiam się na zdjęciach, raczej patrzę na nie tylko pobieżnie. więc jak dla mnie najlepiej byłoby robić osobne posty dla pocztówek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie to moje ulubione posty na Twoim blogu :D i lubię je w wydaniu samego tekstu i wydaniu z pocztówkami, ponieważ zawsze zwracałam na nie uwagę i je oglądałam, ale lubię też oglądać Twoje pocztówki w specjalnie do tego przeznaczonych wpisach, więc wybór należy do Ciebie :)
  Moim faworytem jest "piekne slowa do chłopaka" - naprawdę trzeba takich rzeczy szukać w Internecie? :P
  U mnie w tym miesiącu pojawiło się trochę haseł, ale jednak nie były one tak szałowe i na przykład znalazły się "cytaty małej mi", "krótko o chinach" czy ''sztuczne nawadnianie arabi saudyjskiej".

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój ulubiony cykl! :D Moim zdaniem pocztówki powinny być w osobnych postach,a tutaj jednak zdjęcia pasujące do tematu ;) Jakby nie było, jedno jest pewne: kopalni wiedzy na Twoim blogu zabraknąć nie może! :P

  OdpowiedzUsuń
 7. haha nie znasz dnia ani godziny kiedy spotkasz pandę. np w toalecie xd

  OdpowiedzUsuń
 8. Haha 'ciucholand kabaret' mi się podoba :D. Doskonale oddaje to, co wyrabia się w takich miejscach. Gdyby tylko niektórzy mieli więcej kultury... Suchar z 'rużnymi' jest boski :D! Lubię bardzo tę serię, nie ma co!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, komplementy, ale także za rady i konstruktywną krytykę.
Thanks for all kind words, compliments but also for advice and constructive criticism.