wtorek, 24 grudnia 2013

"Niebo ziemi, niebu ziemia - wszyscy wszystkim ślą życzenia"Kochani moi, dzisiaj wyjątkowy dzień dla wielu z nas – Wigilia Bożego Narodzenia. Z okazji świąt chciałabym Wam złożyć życzenia. Przykładam wielką wagę do życzeń – zarówno tych otrzymywanych, jak i układanych przeze mnie. Cieszę się, gdy te, które usłyszę czy przeczytam, są szczere i płyną prosto z serca, a przy tym nie pachną banałem. Takie same życzenia staram się składać. Jako że każdy z moich czytelników jest inny, trudno mówić o spersonalizowanych życzeniach. To może zanim czegokolwiek Wam będę życzyć, najpierw podziękuję za to, że jesteście ze mną, że czytacie to, z czym postanawiam się z Wami podzielić, że komentujecie, pozostawiając na blogu swoje opinie i spostrzeżenia. Dziękuję Wam, że mam dla kogo pisać! <3

 Życzę Wam, aby te święta każdy z Was spędził tak, jak lubi najbardziej. Jedni wolą spokojne święta, bez żadnych ekscesów, te dni są dla nich czasem zadumy i refleksji. Dla innych święta to czas zabawy, śmiechu oraz niepohamowanej radości. Spędźcie je tak, jak uważacie za stosowne.
 

 

Życzę Wam, aby nie opuściło Was w te święta zdrowie, bo bez niego ani rusz, wszystko staje się kilka razy trudniejsze, z niczego nie można się cieszyć w stu procentach. Dlatego uważajcie na siebie i troszczcie się, zarówno o siebie, jak i o  innych!

Nie zapominajcie, że święta to dni pełne ciepła, nawet gdy nie wskazuje na to termometr. Pełne ciepła rodzinnego, dlatego postarajcie się o to, aby celebrować je z ludźmi, których kochacie i na którym Wam zależy. W ten niezwykły czas zróbcie wszystko, aby spędzić z nimi jak najwięcej godzin, pamiętajcie o potrzebnej każdemu bliskości. 
Chciałabym Wam również życzyć, abyście po prostu miło spędzili najbliższe dni. Mam nadzieję, że otrzymacie czy też podarujecie innym (a może i jedno, i drugie) wspaniałe, trafione prezenty, takie od serca.

Uwielbiam święta Bożego Narodzenia i mam nadzieję, że będą udane – zrobię wszystko, aby tak się stało. Kocham pierogi, łazanki, krokiety, granie całe dnie w gry planszowe i karty, spędzanie całego dnia razem, prezenty,  choinkę i… długo mogłabym tak wymieniać. Kocham święta!

Sara


6 komentarzy:

 1. Aaaa uwielbiam ten kawałek :). Świetnie trafiłaś :D Ja niestety nie mam daru do składania życzeń, więc zawsze składam standardowo. Wesołych Świąt! Niech miną Ci w ciepłej atmosferze ;). I żeby jedzenie nie poszło w pupę :D!

  OdpowiedzUsuń
 2. wzajemnie najlepszego :)!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne ozdoby; )
  WESOŁYCH ŚWIĄT ! ;*
  Poklikasz? http://re-belious.blogspot.com/2013/12/wish-list-choiescom.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Sliczne dekoracje :) Rowniez obserwuje! Wesołych Świąt!! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne te czapeczki
  Wesołych Świąt <33.

  OdpowiedzUsuń
 6. ja przesylam mase buziakow :*

  Kochana to co to za samolotowe plany na marzec?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe słowa, komplementy, ale także za rady i konstruktywną krytykę.
Thanks for all kind words, compliments but also for advice and constructive criticism.